O Firmie

http://ligna.pl/wp-content/uploads/2018/01/ofimie-600x475.jpg

Firma Ligna sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu, w Polsce, powstała w 1992 roku. Tworzy metalowe kontenery na odpady o wielkości od 5 do 45 m3, a także kontenery do przechowywania, kontenery specjalistyczne (w tym na potrzeby straży pożarnej i ochrony cywilnej) oraz na indywidualnie zamówiony wymiar, kontenery z drzwiami bocznymi, prasujące, stacjonarne, monobloki, kontenery ładunkowe oraz naczepy z podnośnikiem przeznaczone do rozbudowy samochodów ciężarowych i transportowych oraz różnego rodzaju kontenery z wylewką, podstawy do kontenerów, kontenery wywrotki, palety itd.

Poza produkcją kontenerów oferujemy także serwis: dopasowywanie istniejących konterów, odnawianie, piaskowanie oraz odmalowywanie.

Firma Ligna posiada hale produkcyjną o pow. 4000 m2, zmotywowanych sprzedawców, dział techniczny oraz kreatywne buiro projektowo-rysunkowe. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie oraz doskonały stosunek ceny do jakości produktu. Wszystkie nasze produkty odpowiadają normom europejskim CE.


Hala Produkcyjna

Całkowita powierzchnia przedsiębiorstwa wynosi 20.000 m2 z czego około 4.000 m2 to część proukcyjno-biurowa. W hali produkcyjnej posiadamy nową lakiernię oraz kabinę do piaskowania. Posiadamy także 20 półautomatycznych chłodzonych wodą lutownic, giętarki, z czego jedną 8000 mm, maszynę do cięcia, frezarki, pilarki taśmowe, wiertarki, prsę hydrauliczną itp.

R&D

Ligna posiada własne biuro projektowe z trojgiem dyplomowanych rysowników odpowiedzialnych za projekt i realizację rysunków konstrukcyjnych kontenerów. W skrupulatnym przygotowaniu tych rysunków technicznych pomagają rysownikom nowoczesne komputery z odpowiednim oprogramowaniem. Nasze biuro projektowe jest otwarte na potrzeby klienta przez co ściśle współpracuje z działem sprzedaży.